9 thoughts on “ Astardjatu Taksirati - Ahmet Rasimov - Bahtalo Sijum Bahtalo (Cassette, Album)

  1. Jun 12,  · ahmet rasimov new album tango ka kela me hem coiprofalstorcoden.congsupkewatalotoubudhclubarsabooks.co coiprofalstorcoden.congsupkewatalotoubudhclubarsabooks.co isen () ahmet rasimov new album te romnake pravo coiprofalstorcoden.congsupkewatalotoubudhclubarsabooks.co coiprofalstorcoden.congsupkewatalotoubudhclubarsabooks.co isen () ahmet rasimov new album tuja sukar coiprofalstorcoden.congsupkewatalotoubudhclubarsabooks.co coiprofalstorcoden.congsupkewatalotoubudhclubarsabooks.co isen () ahmet rasimov new album unuka ko vas te coiprofalstorcoden.congsupkewatalotoubudhclubarsabooks.co coiprofalstorcoden.congsupkewatalotoubudhclubarsabooks.co isen ().
  2. May 23,  · Ahmet Rasimov - Devleske ko vas ka pera () Album Dj Kadri-Romaboy - Duration: Kadri Redzep , views. Ahmet Rasimov 6 Tu sar cavo - .
  3. Nga taksa te taksirati apo ‘All in’ e Ramush Haradinajt. Nga coiprofalstorcoden.congsupkewatalotoubudhclubarsabooks.co Kosova - , 29/10/ Sa ishte kryeministër fuqiplotë, dëshpëroi kazinotë. Mbështeti mbylljen e lojërave të fatit, edhe pse mbi të dhe vëllaun e tij, rëndonin akuzat e përfshirjes në këtë biznes të pistë.
  4. Në kuadër të takimeve me qytetarët në rrethe të ndryshme të vendit për tu njohur me problematikat e tyre si dhe për t’i ftuar në protestën e 16 shkurtit, kreu i opozitës Lulzim Basha, ka zhvilluar gjatë ditës së sotme takim me banorë të njësisë 7 dhe 10 në Tiranë.
  5. Kosovski ministar pravde Abeljard Tahiri izjavio je da je Priština poslal četiri pisana zahteva Beogradu u vezi informacija u vezi rasvetljavanja ubistva Olivera Ivanovića, ali da ni na jedan nije dobila odgovor.
  6. Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zbuluar se çfarë bisedoi ai në takimin e zhvilluar mes tij dhe eurokomisionerit për zgjerim në BE, Johannes Hahn.
  7. Vushtrri, 18 shtator – Në Akademinë e Kosovës për Siguri Publike (AKSP), sot u mbajt takimi i radhës i bordit ku u diskutua për rrjedhat e fundit në Akademi siç janë pranimi i studentëve për vitin akademik /, akreditimi, raporti i gjashtë mujorit të fundit etj.
  8. Taksa ‘Ahmetaj’ për pataten e Kosovës, shfuqizohet vendimi, dogana tërheq çmimin e referencës , 13/07/
  9. Burime për “Panorama” bëjnë me dije se Xhafaj ka thirrur sot një takim me mediat, por pa praninë e kamerave. “Panorama” mësohet se gjatë takimit të thirrur nga vetë Xhafaj, që pritet të mbahet këtë pasdite, rreth orës , ish-ministri që ishte edhe një nga ata që vetë Rama e cilësoi si emër të mundshëm për rikthimin sërish në Qeveri do të ketë një.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *